Kabiliyetlerimiz

Kerem Makine, jant kalıp tasarımı, mühendisliği ve üretiminde uzmanlaşmıştır. Avrupa ve Türkiye'deki diğer üreticilerden daha fazla jant kalıbı deneyimine sahip dünyanın önde gelen jant kalıp tedarikçileri arasındayız. Jant kalıp işlemlerinde ve tasarımlarında sürekli iyileştirmeler geliştirmeyi taahhüt ediyoruz. Ayrıca, malzeme tasarrufu, ağırlık azaltma, “T” bölümündeki metal azaltma ve bijon flaşı azaltma dahil olmak üzere alüminyum jant dökümüne yeni verimlilik getirirken, değer katmaya yönelik otomotiv takım ve döküm çözümleri konusunda stratejik ittifak ortağımızla birlikte çalışıyoruz. Kerem Makine olarak, her zaman yeni bilgi ve teknolojiyi benimsemede ön plandayız. Tamamen entegre 3D CAD / CAM sistemi sayesinde deneyimli kalıp tasarımcılarımız ve mühendislerimiz oldukça karmaşık bir ürün tasarımını hassas bitmiş bir ürüne dönüştürebilirler.

Mühendislik Proje

Bizim için her yeni proje yeni bir üretim süreci demektir. Mühendislerimiz proje sürecinde modelleme, tasarım ve analiz aşamalarını en doğru şekilde gerçekleştirmektedir. Aldığımız her projeyi Müşterilerimiz ile kurduğumuz güçlü ilişkiler, üretim konusundaki tecrübemiz, jant kalıbı konusunda uzman mühendislerimiz ve en güncel programlar ile yüksek performanslı ve dayanıklı kalıplara dönüştürüyoruz. Proje ekibi tarafından tüm proses raporlanarak o ürüne ait bir üretim kimliği oluşturulur, böylece yeni siparişlerde daha hızlı ve sorunsuz üretim sağlanır.

Analiz

Gelen her proje modellenip tasarlandıktan sonra, güncel programlar ile döküm testlerinden geçirilir. Gerekli müdahaleler yapılarak ürün, en performanslı hale gelirken üretim aşamasında oluşabilecek aksaklıkların da önüne geçilir.

Üretim Talaşlı İmalat

Dünyadaki üretim tekniklerini ve teknolojilerini yakından takip ediyoruz. Sürekli eğitimlerle üretim personelimizin gelişmesini sağlarken, ihtiyaç duyduğumuz teknolojik yatırımları da gerçekleştirerek hem teknolojik hem de teknik olarak çağa ayak uyduruyoruz.

CMM

Üretim aşaması tamamlanan ürün CMM cihazı ile ölçümlendirilir. Çıkan veriler müşteriden gelen tasarım ile karşılaştırılarak sıfır hatalı üretim tamamlanmış olur.